6. Zeki Yurtbay Tasarım Ödülleri 1.lik Ödülü | Sonat Mehmet Bulut


TEMASSIZ TEMAS NEDİR?

Temassız Temas

Sektöründe sürdürülebilir projeleri ve köklü marka geçmişiyle öne çıkan Yurtbay Seramik’in Yapı Medya İletişim iş birliği ile düzenlediği “8. Zeki Yurtbay Tasarım Ödülleri”nin bu sene teması "Temassız Temas".


Tema kapsamında genç tasarımcılardan gelen sorulara yanıt vermek üzere yarışma raportörlüğü tarafından "Temassız Temas Nedir?" başlığı altında bir video hazırlandı.


Haberin devamı için TIKLAYINIZ...

JÜRI ÜYELERİMİZDEN GÜNNUR ÖZSOY'UN SERGİSİ: "BEYAZ"


Pg Art Gallery, pandemi için alınan tedbir kararlarından dolayı ertelenen Günnur Özsoy’un “Beyaz” adlı sergisini 18 Eylül günü Gate 27 ev sahipliğinde sanatseverlerle buluştu. Sergi, Yeniköy’de konumlanan ve Melisa Tapan’ın kurucusu olduğu Gate 27’nin bahçesinde randevu ile 30 Ekim gününe dek görülebilir. Ziyaret için 0537 588 50 51 nolu telefondan bir gün önceden randevu alınması gereklidir.


Haberin devamı için TIKLAYINIZ...

JÜRI ÜYELERİMİZDEN FIRAT NEZİROĞLU KALAMIŞ PARKI'NA KOLEKTİF DÖNÜŞÜM PROJESİ'NDE YER ALDI


Nike ve Onaranlar Kulübü, Kalamış Parkı Kolektif Dönüşüm projesi ile sporu gündelik yaşamın parçası haline getirmeye olan inancını ve birlikte üretmenin gücünü bir araya getiriyor. Projenin çalışmalarında Örgü Enstalasyon Çalışması ile Fırat Neziroğlu ve takımıda bulunuyor.


Haberin devamı için TIKLAYINIZ...

logo