PROJE YÜKLEME

2018 Başvuru

Proje Yükleme Teknik Ayrıntıları

Tasarımların ebadı şartname ekinde verilen şablonlara yerleşecek şekilde olmalıdır (Lütfen şablonları inceleyip, çalışmak istediğiniz ebadı veya ebatları seçiniz. Örnek şablonlar tercihinize göre yatay veya dikey formatta, 30x60 cm ve 30x90 cm ebatlarındadır). Temsili şablonlar şartname ekindedir. Ölçeğe uygun şablon altlıkları ise www.dogadansanatasentasarla.com adresinden indirilebilir.


- 300 DPI, RGB, JPEG veya PDF formatında, belirtilen şablonlara dikkat edilmiş ve istenen ölçülerde kaydedilmiş 3 adet A2 dijital paftalar.

- Proje görsel ve dökümanlarının üzerinde kesinlikle isim ya da kimliği ifşa edecek bilgiler yazılmamalıdır.

- Yüklenecek tüm dosyalar içinde olması gerekenler tek bir klasörde bir araya getirilerek 50 MB’ı geçmeyen zip. dosya içinde olmalıdır.

- Yarışmaya bireysel katılan yarışmacı veya yarışmaya ekip olarak katılan tüm ekip üyeleri tarafından imzalanmış şartnamenin taranmış JPEG hali.

- Tasarımı anlatan en fazla 300 kelime içeren A4 açıklama raporu.

- Öğrenci Belgesi. (Bireysel ya da ekip katılımları içindeki tüm yarışmacıların eğitim gördükleri üniversiteden, yarışma duyuru tarihinde öğrenci olduklarını gösteren ve son kayıt durumlarını belirten 2018 onaylı belge)

- Taranmış Kimlik JPEG

- Ekip Formu (Şartname son sayfasında yer alan formun eksiksiz doldurulmuş A4 hali)

PROJE YÜKLEME FORMU

Rumuzunuz* :

* Grup olarak katılmayı düşünüyorsanız, başvuru yapmış olan arkadaşlarınızın rumuzlarını giriniz!

Varsa 1.Rumuz :
Varsa 2.Rumuz :
Varsa 3.Rumuz :
(Max. dosya boyutu 50 MB)
* Önemli Not: Projeniz yüklenene kadar lütfen bekleyiniz, tamamlandığında sayfa tarafından uyarı alacaksınız.
logo